Створення сайтів від професіоналів: швидко та недорого

Якщо вам потрібний власний сучасний веб-сайт за доступною ціною, звертайтеся до студії «Webline24». Ми глибоко вникаємо у побажання та проблематику замовника, завдяки чому на виході він отримує саме той ресурс, який йому необхідний: з відповідним функціоналом, дизайном, стабільним та зручним у роботі.

Наразі створення сайтів недорого є затребуваною послугою. Це не дивно, адже бізнес активно мігрує в Інтернет, часто віддаючи перевагу його можливостям реальним офісам, магазинам і шоу-румам. Відсутність власного веб-сайту сьогодні є пороком компанії, причиною ставитися до неї з недовірою, хоча ще років 5 тому це нікому б не здалося чимось поганим. Корпоративний сайт – ознака стабільності бізнесу, його прагнення розвитку, адже це проект, який створюється і розвивається не за один день. Крім того, це вірна ознака сучасного підходу до справи. Компанія зі своїм ресурсом в Інтернеті має набагато більше шансів на виживання, отже, її клієнти з більшою ймовірністю отримають товари та послуги, що відповідають їхнім очікуванням.

Необхідність присутності та заняття власної ніші в мережі розуміють усі. Але в більшості замовники шукають варіанти створення веб-сайтів недорого, щоб витратити якнайменше, а отримати в результаті якнайбільше. Це природне прагнення, але чи є реальним?

Де замовити створення сайту дешево

Сайт і недорого — це хоч і не повний синоніми, але й не взаємовиключні слова. При правильному підході до справи цілком можна використовувати у одному реченні, формулюючи отриманий результат. Середньостатистичний замовник веб-ресурсу (компанія, фонд, ІП, приватна особа) може піти двома основними шляхами: робити все самостійно, наймаючи фрілансерів для виконання тих робіт, з якими він не може впоратися, або звернутися до веб-студії.

«Горщики не боги обпалювали» — ця істина справедлива і для сайтобудування. Озброївшись бажанням, достатнім запасом вільного часу та належною працелюбністю навіть новачок може створити та запустити власний портал, який коштуватиме йому справді недорого. Але що він отримає за такого підходу? Шаблонний дизайн, відсутність загальної стратегії, нестиковки, неповну функціональність та інші «хвороби», властиві результатам праці новачків – все це ставить хрест на можливості просування новоствореного ресурсу. Отже, припливу потенційних клієнтів з Інтернету через такий майданчик очікувати не доводиться. У результаті «дешево» перетворюється на безцільно витрачені гроші.

Запам'ятайте: єдина людина не здатна створити якісний веб-ресурс, адже ця робота має на увазі:

Як ви вважаєте, чи може одна людина чи навіть невелика команда впоратися з таким завданням повноцінно? Тут необхідні знання, ресурси та взаємодія багатьох професіоналів. Тому замовити сайт недорого цілком можливо, якщо звернутися до правильної веб-студії, а от отримати хороший результат зовсім дешево, за копійки, нереально.

Ознаки неякісного веб-сайту

Збираючись замовляти розробку інтернет-майданчика, насамперед згадайте свій досвід пошуку послуг, товарів та інформації в Інтернеті, численні знайдені вами ресурси, з якими вам не захотілося зв'язуватися, та порівняйте їх із тим, що робимо ми. Ось тільки 5 ключових помилок, які регулярно допускаються у сайтобудівництві, але неможливі при зверненні до «Webline24»:

1. Слабкий дизайн

Сторінки, що продає щось дороге і солідне, але при цьому злиденними, що виглядають, - це завжди бентежне видовище. Довіритися такому продавцю важко, і більшість потенційних покупців іде шукати інші майданчики, навіть якщо репутація магазину зовсім не зіпсована. Краще відразу зробити дизайн сайту красивим, солідним, можливо, у власному корпоративному стилі, ніж прийти до цієї думки через півроку з моменту запуску проекту та розпочинати роботи з редизайну.

2. Неякісний контент

Одна з найпоширеніших помилок замовника, який прагне створити сайт недорого - заощадити на контенті. З одного боку, це погано для просування ресурсу, шанси якого на влучення в ТОП пошукової видачі суттєво знижуються. З іншого боку, текстовий та графічний контент допомагає відвідувачу розібратися у ваших послугах та/або товарах. Його відсутність може заплутати людину, перетворивши її з потенційного клієнта на того, хто більше ніколи не перейде за вашими посиланнями. Пестить людей тлумачними описами, і вести бізнес стане набагато простіше!

3. Занадто складні

Багато сайтів «страждають» надмірною складністю структури, можливостей, сторінок. Все це також негативно впливає на ресурс та його ефективність. Людина повинна зайти на сторінку, відразу зрозуміти, про що вона, побачити свою вигоду і миттєво збагнути, як її використати (купити товар, замовити дзвінок, зробити щось інше, потрібне вам). Не треба плутати відвідувача купою другорядних деталей – дайте йому лише те, що потрібно!

4. Застарілі

Мало грамотно розробити новий сайт, його необхідно регулярно оновлювати та доповнювати актуальною інформацією. Немає більш гнітючого видовища, ніж гарний, добре опрацьований корпоративний сайт, на якому немає жодного слова правди через те, що весь контент безнадійно втратив актуальність. Це не тільки робить марним сам проект, але також ускладнює роботу фірми, адже відвідувач зайде, почитає, йому все сподобається, він вам зателефонує, а вам доведеться розповідати, що все зовсім по-іншому, ось уже 1,5 або 2 роки.

5. Заморожування

Цей пункт у багатьох аспектах перегукується з попереднім. Сайт потрібно не лише розробити, а й активно розвивати, адже інтернет-технології, дизайн та мода не стоять на місці – важливо прагнути встигати за ними та не випадати з тренду.

Сайт недорого в «Webline24»

При всьому сказаному вище, розробка сайтів недорого - це цілком можливо на наш погляд. Маючи в своєму розпорядженні обмежений бюджет можна отримати ресурс із сучасним дизайном, актуальними можливостями, якісним контентом та орієнтованістю на інтенсивне залучення відвідувачів. Для цього достатньо звернутися до «Webline24». Ми поєднуємо професійний підхід до справи, ефективні та недорогі інструменти сайтобудування, що дозволяє нам досягати хороших результатів із невисокими витратами.

На даний момент у «Webline24» доступні 4 тарифи:

  1. «Економ» - від 150 $. Має на увазі прості рішення і високу швидкість запуску готового проекту.
  2. «Старт» - від 300 $. Відмінний варіант, який цілком підходить під концепцію створення сайтів недорого, але передбачає передачу замовнику унікального повнофункціонального Інтернет-ресурсу з усіма необхідними можливостями.
  3. «Стандарт» - від 600 $. Вибираючи цей пакет, ви отримуєте все і максимум!

Зателефонуйте нам +38 (063) 472 07 03, зв'яжіться через скайп (webline24w@gmail.com) або напишіть на пошту ( info@webline24.com), щоб отримати додаткову інформацію та докладніші роз'яснення щодо тарифних планів та послуг, що входять до кожного з них. Ми дійсно готові створити вам веб-сайт недорого!

  • Html5
  • Css3
  • JavaScript
  • WordPress
  • Android
  • iOS