Вартість створення сайту: ціна може бути низька?

Ринок послуг з розробки сайтів вже не просто великий, а майже нескінченний – сотні компаній, студій та ще тисячі одиниць-фрілансерів готові боротися за ваше замовлення, обіцяючи зробити його «швидко та якісно». В принципі, різноманітність пропозицій – це зовсім не погано, оскільки вам збільшується ймовірність того, що в результаті буде знайде оптимальний виконавець. Але все заплутує одна характерна особливість сучасного ринку створення сайтів – надзвичайний розкид цін, який здатний увігнати в ступор будь-якої людини, яка вирішила замовити розробку вперше.

Чому ціни варіюються в межах від майже непомітних 50$, до більш ніж значних 50 000 — 70 000$? Яка ціна є справедливою, за що саме сплачуються гроші у різних випадках? І що в результаті вибрати для себе: ризикнути і взяти найдешевше, або збирати-збирати, щоб замовити найдорожче? Наш досвід підказує, що крайнощі – це завжди погано. Оптимальний бюджет зараз - 400-1000 $, і саме такі тарифи пропонує веб-студія "Webline24". Нижче ми розповімо про те, як відбувається ціноутворення – це допоможе вам зрозуміти, наскільки правильний вибір ви зробите, звернувшись саме до нас.

Категорії розцінок

Сучасні ціни на створення сайтів можна розділити на три досить умовні сегменти:

Знаючи, що саме пропонує кожен із цих сегментів, якої підсумкової якості слід очікувати, вам не буде складно зробити виважений, вигідний для себе вибір. Зверніть увагу: наведені тут і нижче приклади цін не стосуються інтернет-магазинів, оскільки їх є сенс аналізувати окремо. Ми ж говоримо більшою мірою про візитки та корпоративні проекти різних рівнів.

Що ви отримаєте, замовляючи сайт за 50$?

Найсмачнішими за ціною, але заразом і найбільш підозрілими виглядають численні оголошення про створення «всього за 49 $». або «тільки цього тижня по 79 $!». Чи можливо отримати за ці гроші хоч якийсь якісний продукт?

Навіть не сподівайтеся на це! Наприклад, у нас найдешевший сайт на готовому шаблоні коштуватиме 150$. На власному досвіді переконалися, що це мінімальна ціна за симпатично виглядаючий і стабільний ресурс, адаптований під ваші потреби. Ще менша вартість – це або економія на чомусь важливому, або «підводне каміння», яке надалі змусить вас ще не раз розщедритися.

Ось тільки деякі аспекти сайтобудування за непрямими цінами:

Є ще одна особливість таких пропозицій, яка більше схожа на приховане шахрайство: оплачувати хостинг часто доводиться за тарифами в 50-100 $ / рік, що набагато більше, ніж у солідних перевірених хост-провайдерів Рунету. А якщо ви захочете перевести свій ресурс на інший хостинг, будьте певні - за це вам теж доведеться заплатити розробнику, і чимало. Зрештою, залишається тільки запитати, чи воно вам треба?

Якщо ви бажаєте в рамках мінімального бюджету створити сайт, ціна не буде меншою, ніж 150$, за жодних обставин. Навіть якщо ви потрапите під якусь дуже вигідну акцію веб-студії, що динамічно розвивається, прагне залучити якомога більше нових користувачів. Просто подумайте – скільки копійчаних робіт на день має виконувати фірма, щоб показувати хоч якусь рентабельність? І якою буде якість результатів?

У «Webline24» мінімальна вартість найпростішого Інтернет-ресурсу – від 150$. І ми чесно попереджаємо замовника, що це буде хоч повнофункціональний і працездатний, але все ж таки стандартний по дизайну сайт без родзинки, який хорошим вибором стане тільки як промо-сторінка зовсім нової і від того бідної компанії, або як навчальний майданчик для різних експериментів. Солідному бізнесу – солідне інтернет-представництво, але це вже дещо інші витрати.

Чому нормальний сайт не можна створити за копійки?

Якщо потрібно створити сайт, ціна повинна починатися з 400-700$. Це якщо говорити про повнофункціональні унікальні ресурси, працездатні завжди, орієнтовані на залучення, а не відлякування клієнтів. Саме такі тарифи ви знайдете у «Webline24», і ми готові обґрунтувати їхню актуальність.

Результат роботи багатьох…

Почнемо з того, що навіть невеликий веб-сайт – це результат праці не одного, а мінімум кількох кваліфікованих спеціалістів, причому витрачає кожен із них у ході роботи не менше 50-100 чистих робочих годин. Ось дивіться:

Аж залишається СЕО, яке може входити у вартість робіт або надаватися окремою послугою. Створення контенту, просування сайту, виведення його в ТОП пошукової видачі - все це не менш важливо, ніж якісна графіка, адже основне завдання присутності фірми в Інтернеті таки полягає в залученні нових клієнтів. Досягти цього можна тільки тоді, коли ресурс легко знайти через пошукову систему.

Як ви вважаєте, все це можна зробити за 50 $? Адже мета існування веб-студії – не альтруїзм, а отримання вигоди, тобто і націнка десь бути винна, хоч невелика…

Вважаємо витрати

Багато хто розуміє, що створити хороший сайт за копійчаною ціною неможливо. Однак, і підсумковий чек у 600-800 $ вони схильні вважати завищеним. Щоб зрозуміти що до чого, спробуймо обчислити витрати середньостатистичної веб-студії на розробку одного ресурсу. Ці підрахунки будуть дуже умовними, але все ж таки досить наочними.

Забезпечення діяльності веб-студії, це витрати на:

Для спрощення розрахунків із усіх видаткових статей ми залишимо лише витрати на зарплату. Оплата праці спеціаліста гарного рівня (верстальника, дизайнера, програміста) починається приблизно з 800$ на місяць, що зовсім небагато для сучасного міста.

У місяці близько 160 робочих годин. З цього випливає, що година роботи професіонала коштує 10 $ у середньому.

Тепер підрахуємо мінімальні витрати часу на створення нескладного, але унікального сайту:

Разом на один проект витрачається не менше 151 людино-години, що дорівнює 1510 $. За рахунок потоковості та безперервності роботи над різними проектами хороша веб-студія здатна знизити цю ціну, але ж не в 10-15 разів!

І згадайте: ми з цих обчислень прибрали практично всі витрати, залишивши лише зарплату спеціалістів…

От і виходить, що веб-студія не може створювати сайти за копійчаною ціною, дотримуючись всіх трьох ключових умов роботи:

Пропонуючи вам щось за 40-80 $. розробник автоматично чимось жертвує і важко повірити, що це буде пункт №3.

Чому дуже дорогий сайт – це теж погано?

Вище ми розібралися з тим, що ви отримаєте, звертаючись до «найвигідніших» пропозицій та проаналізували економічно обґрунтовану ціну створення сайту. Але як бути з протилежними варіантами - пропозиціями про створення веб-ресурсів за 3 000-4 000 $ і ще більші суми?

Тут є 2 базові сценарії:

  1. Вам в один чек вносять вартість не лише розробки, але також наповнення контентом, просування та подальшої підтримки Інтернет-платформи. У такому випадку ті самі 2000 $. вже не виглядають чимось неймовірним, особливо якщо створюється великий ресурс, на якому буде все, та у великих обсягах.
  2. Пропозиція виходить від ультра-модної студії з «унікальними» фахівцями або розкрученою назвою. У такому випадку ви заплатите великі гроші тільки за те, що в нижній частині сторінок вашого ресурсу розташується відомий логотип розробника, що ніяк не впливає ні на функціонал, ні на працездатність.

Окремою категорією слід виділити розробку найбільших проектів – великих інтернет-магазинів тощо. Це надзвичайно складні завдання, які вимагають залучення величезних ресурсів, тому ціни можуть бути шестизначними, і при цьому цілком обґрунтованими.

У принципі, якщо у вас з одного боку, дуже багато вільних грошей, а з іншого – потрібно підтримувати якийсь захмарний імідж, тоді сенс звернення до однієї з кількох розкручених компаній з дизайну та розробки інтернет-проектів є. У всіх інших випадках це не має сенсу, оскільки і у нас ви отримаєте якісний авторський дизайн, працездатний «движок» та повний пакет супутніх послуг. За великим рахунком, різниці немає. Навіть більше – ми прагнемо завоювати якнайвищі позиції на столичному ринку, тому кожному замовнику приділяється максимум уваги, і всі проекти для нас пріоритетні. Від якогось «елітного» небожителя ви такої завзятості навряд чи діждетеся.

Створення сайтів за адекватними цінами

«Webline24» спеціалізується на створенні, просуванні та подальшій підтримці інтернет-проектів різного рівня та спрямованості. Особисті, промо, корпоративні, магазини – ми здатні зробити практично все, причому у рамках лояльного бюджету. Більше інформації про наші базові тарифні пакети ви отримаєте на сторінці ціни.

  • Html5
  • Css3
  • JavaScript
  • WordPress
  • Android
  • iOS