Створення інтернет-магазинів

Версія для ПК
Версія для планшета
Версія для смартфона
Html5
Css3
JavaScript
WordPress

Надаю якісні веб-послуги зі створення та просування сайтів. Створюю дійсно ефективні проекти.  І це не просто суб'єктивна оцінка, а твердження клієнтів. Чому мої інтернет-магазини працюють? Я будую концепцію проекту індивідуально під замовника. Це дозволяє максимально точно досягати поставленої мети.  Тому будьте готові, що вас попрошу заповнити бриф (технічний документ) перед початком співпраці.

Чому наші інтернет-магазини працюють

Продажі через інтернет стали частиною торгівлі. Якщо ви хочете, щоб ваш товар був помічений покупцем, Вам потрібний якісний інтернет-магазин. Створюю унікальні торгові ресурси, пропустити які неможливо. Впроваджую сучасні інструменти, що покращують комфорт користування сайтом. Мої інтернет-магазини завжди:

До послуг увімкнено:

Вартість інтернет-магазину та терміни розробки

Вартість інтернет-магазину залежить від комплексу наданих послуг і прораховується індивідуально.

Що входить до базового пакету створення інтернет-магазину?

Послуги інтернет-магазину:

Купувати через інтернет – модно

Популярність торгівлі через інтернет з кожним роком зростає. Люди оцінили, наскільки зручно робити покупки, не виходячи із дому. Жодних черг, вибираєш зручний час і вперед за онлайн покупкою. Інтернет-магазини значно спростили процес планування, придбання та оплати товару, і стали незамінними у роздрібній та оптовій торгівлі.

Гарний віртуальний магазин, як правило, має привабливий каталог з якісними фото та повним описом товарів (послуг). Він оснащений зручним інтерфейсом, який не викликає запитань під час користування. У таких магазинах продумана будь-яка дрібниця, тому зробивши покупку один раз, клієнту захочеться повернутися на сайт ще раз.

Як відбувається наповнення інтернет-магазину

Після створення порталу ми обов'язково тестуємо технічну частину каталогу. Розробники додають кілька прикладів товарів та перевіряють функціонал сайту. Це дає нам розуміння, що виконана робота відповідає вимогам замовника та нашій політиці.

Демотовари ми використовуємо для демонстрації працездатності ресурсу клієнту. Надалі замовник самостійно займається наповненням каталогу та додаванням описів товарів. Якщо виникає потреба, ми можемо взяти цю процедуру на себе. Оплату за наповнення беремо додатково.

Подивитися ціни

Технології

Розвиток у правильному напрямку

Платформа

Працюю з різними сучасними та стабільними CMS та фреймворками. Основні це Wordpress, Laravel.

Навантаження

Тестую сайт на навантаження. Оптимізую код для найкращих результатів.

Інтеграція

Інтегрую сайти з різними корпоративними та зовнішніми сервісами та службами.

Мобільний сайт

Адаптивна верстка, окремий мобільний сайт. Розробимо Android- та iOS-додаток.

  • Html5
  • Css3
  • JavaScript
  • WordPress
  • Android
  • iOS