Створення сайтів

Версія для ПК
Версія для планшета
Версія для смартфона
Html5
Css3
JavaScript
WordPress

Яким має бути продавець

Продавець або ефективний сайт працює за принципом маркетингової схеми: інтерес, увага, бажання, дія. Усі елементи такого ресурсу взаємопов'язані та сприяють підвищенню конверсії. Людина, яка потрапила на ефективний сайт сама захоче виконати необхідні дії, будь то реєстрація або покупка товару (послуги). Неважливо, які цілі стоять перед Вашим бізнесом, якісний портал допоможе в їхньому досягненні.

Гарний дизайн може бути непомітним

Суть якісного дизайну полягає в тому, щоб розмістити користувача до продукту. Не привертати увагу до химерної графіки, а саме дати людині зосередитися на важливій інформації. Це як фонова музика, яка розслаблює та одночасно стимулює роботу мозку. Принцип роботи дизайну такий самий. Він повинен бути непомітним та приємним оку. Чим простіше графіка, тим легше користувачеві сприймати пропоновану інформацію. Зрозумілий сайт – це основне завдання, яке має реалізувати хороший веб-дизайнер.

Головне – комфорт користувача

Люди звертають увагу не на зовнішній вигляд веб-ресурсу, а на корисність та зручність користування. Зручний інтерфейс з інформативним контентом гарантовано привабить інтернет користувачів, а вдале розміщення таких кнопок, як «заповнити заявку», «купити», «оформить замовлення», прискорять досягнення поставленої Вами мети. Отже, два основних завдання, які мають вирішувати дизайнери та розробники звучать так:

Продумана система навігації

Зручна навігація є найважливішою складовою ефективного веб-сервісу. Від неї залежить, як швидко людина знайде потрібну інформацію і чи захоче в майбутньому повернутися на Ваш ресурс. Люди за природою нетерплячі. Рідко хто погодиться витратити час на вивчення порталу, особливо якщо з ним знайомий вперше. Тому розробник зобов'язаний полегшити життя народу, зробивши меню сайту лаконічним та продуманим. Важливо передбачити кожну дрібницю, наприклад, просування по сайту, перехід за посиланнями, перелінкування сторінок.

Хочете, щоб створений сайт працював?

Webline24 створює ефективні сайти, які справді працюють. Сучасні знання в IT-програмуванні, сфері дизайну та маркетингу вміло застосовую на практиці. Поєднання цих трьох складових дає потужний ефект - потенційні покупці швидше переходять у статус клієнтів, а рівень продажів помітно зростає. Замовляйте створення сайту у професіоналів та спостерігайте за стрімким зростанням Вашого бізнесу. Щоб розпочати співпрацю, зателефонуйте або зв'яжіться зі мною зручним для вас способом.

Подивитися ціни

Технології

Розвиток у правильному напрямку

Платформа

Працюю з різними сучасними та стабільними CMS та фреймворками. Основні це Wordpress, Laravel.

Навантаження

Тестую сайт на навантаження. Оптимізую код для найкращих результатів.

Інтеграція

Інтегрую сайти з різними корпоративними та зовнішніми сервісами та службами («1С», «МійСклад» тощо)

Мобільний сайт

Адаптивна верстка, окремий мобільний сайт. Розробимо Android- та iOS-додаток.

  • Html5
  • Css3
  • JavaScript
  • WordPress
  • Android
  • iOS